Rozgrywki Ligii Mistrzów: od 17 września do 11 grudnia rozgrywki grupowe i faza pucharowa od 18 lutego 2014 do 24 maja 2014 kiedy to ma odbyć się finał LM na stadionie Estádio da Luz w Lizbonie

LM2013-2014

Początek rozgrywek 17 września:

Faza grupowa:

Grupa A
17 września         Manchester United - Bayer Leverkusen     
17 września         Real Sociedad - Szachtar Donieck
2 październik         Szachtar Donieck - Manchester United
2 październik         Bayer Leverkusen - Real Sociedad
23 październik         Bayer Leverkusen - Szachtar Donieck
23 październik         Manchester United - Real Sociedad
5 listopada         Szachtar Donieck - Bayer Leverkusen
5 listopada         Real Sociedad - Manchester United
27 listopada         Bayer Leverkusen - Manchester United
27 listopada         Szachtar Donieck - Real Sociedad
10 grudnia         Manchester United - Szachtar Donieck
10 grudnia         Real Sociedad - Bayer Leverkusen

Grupa B
17 września         Galatasaray Stambuł - Real Madryt
17 września         FC Kopenhaga - Juventus Turyn     
2 październik         Juventus Turyn - Galatasaray Stambuł     
2 październik         Real Madryt - FC Kopenhaga
23 październik         Real Madryt - Juventus Turyn
23 październik         Galatasaray Stambuł - FC Kopenhaga     
5 listopada         Juventus Turyn - Real Madryt     
5 listopada         FC Kopenhaga - Galatasaray Stambuł
27 listopada         Real Madryt - Galatasaray Stambuł     
27 listopada         Juventus Turyn - FC Kopenhaga
10 grudnia         Galatasaray Stambuł - Juventus Turyn
10 grudnia         FC Kopenhaga - Real Madryt

Grupa C
17 września         Benfica Lizbona - RSC Anderlecht     
17 września         Olympiakos Pireus - Paris Saint-Germain
2 październik         Paris Saint-Germain - Benfica Lizbona
2 październik         RSC Anderlecht - Olympiakos Pireus
23 październik         RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain     
23 październik         Benfica Lizbona - Olympiakos Pireus     
5 listopada         Paris Saint-Germain - RSC Anderlecht     
5 listopada         Olympiakos Pireus - Benfica Lizbona     
27 listopada         RSC Anderlecht - Benfica Lizbona
27 listopada         Paris Saint-Germain - Olympiakos Pireus
10 grudnia         Benfica Lizbona - Paris Saint-Germain     
10 grudnia         Olympiakos Pireus - RSC Anderlecht

Grupa C
17 września         Benfica Lizbona - RSC Anderlecht     
17 września         Olympiakos Pireus - Paris Saint-Germain
2 październik         Paris Saint-Germain - Benfica Lizbona
2 październik         RSC Anderlecht - Olympiakos Pireus     
23 październik         RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain
23 październik         Benfica Lizbona - Olympiakos Pireus     
5 listopada         Paris Saint-Germain - RSC Anderlecht
5 listopada         Olympiakos Pireus - Benfica Lizbona     
27 listopada         RSC Anderlecht - Benfica Lizbona     
27 listopada         Paris Saint-Germain - Olympiakos Pireus     
10 grudnia         Benfica Lizbona - Paris Saint-Germain     
10 grudnia         Olympiakos Pireus - RSC Anderlecht     

Grupa D
17 września         Bayern Monachium - CSKA Moskwa
17 września         Viktoria Pilzno - Manchester City
2 październik         CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno
2 październik         Manchester City - Bayern Monachium     
23 październik         CSKA Moskwa - Manchester City
23 październik         Bayern Monachium - Viktoria Pilzno
5 listopada         Manchester City - CSKA Moskwa
5 listopada         Viktoria Pilzno - Bayern Monachium     
27 listopada         CSKA Moskwa - Bayern Monachium     
27 listopada         Manchester City - Viktoria Pilzno     
10 grudnia         Bayern Monachium - Manchester City
10 grudnia         Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa     

Grupa E
18 września         Schalke 04 Gelsenkirchen - Steaua Bukareszt     
18 września         Chelsea Londyn - FC Basel     
1 październik         FC Basel - Schalke 04 Gelsenkirchen
1 październik         Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn     
22 październik         Steaua Bukareszt - FC Basel     
22 październik         Schalke 04 Gelsenkirchen - Chelsea Londyn     
6 listopada         FC Basel - Steaua Bukareszt     
6 listopada         Chelsea Londyn - Schalke 04 Gelsenkirchen     
26 listopada         Steaua Bukareszt - Schalke 04 Gelsenkirchen     
26 listopada         FC Basel - Chelsea Londyn     
11 grudnia         Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Basel     
11 grudnia         Chelsea Londyn - Steaua Bukareszt     

Grupa F
18 września         Olympique Marsylia - Arsenal Londyn     
18 września         SSC Napoli - Borussia Dortmund     
1 październik         Borussia Dortmund - Olympique Marsylia     
1 październik         Arsenal Londyn - SSC Napoli     
22 październik         Arsenal Londyn - Borussia Dortmund     
22 październik         Olympique Marsylia - SSC Napoli     
6 listopada         Borussia Dortmund - Arsenal Londyn     
6 listopada         SSC Napoli - Olympique Marsylia     
26 listopada         Arsenal Londyn - Olympique Marsylia     
26 listopada         Borussia Dortmund - SSC Napoli     
11 grudnia         Olympique Marsylia - Borussia Dortmund     
11 grudnia         SSC Napoli - Arsenal Londyn     

Grupa G
18 września         Austria Wiedeń - FC Porto
18 września         Atletico Madryt - Zenit Sankt Petersburg     
1 październik         Zenit Sankt Petersburg - Austria Wiedeń     
1 październik         FC Porto - Atletico Madryt     
22 październik         FC Porto - Zenit Sankt Petersburg     
22 październik         Austria Wiedeń - Atletico Madryt     
6 listopada         Zenit Sankt Petersburg - FC Porto     
6 listopada         Atletico Madryt - Austria Wiedeń     
26 listopada         Zenit Sankt Petersburg - Atletico Madryt     
26 listopada         FC Porto - Austria Wiedeń     
11 grudnia         Austria Wiedeń - Zenit Sankt Petersburg     
11 grudnia         Atletico Madryt - FC Porto

Grupa H
18 września         AC Milan - Celtic Glasgow     
18 września         FC Barcelona - Ajax Amsterdam
1 październik         Ajax Amsterdam - AC Milan     
1 październik         Celtic Glasgow - FC Barcelona     
22 październik         Celtic Glasgow - Ajax Amsterdam     
22 październik         AC Milan - FC Barcelona     
6 listopada         Ajax Amsterdam - Celtic Glasgow     
6 listopada         FC Barcelona - AC Milan     
26 listopada         Celtic Glasgow - AC Milan     
26 listopada         Ajax Amsterdam - FC Barcelona     
11 grudnia         AC Milan - Ajax Amsterdam     
11 grudnia         FC Barcelona - Celtic Glasgow

Faza Pucharowa:

1/8 finału:
18–19 i 25–26 lutego 2014, rewanże 11–12 i 18–19 marca 2014

1/4 finału:
1–2 kwietnia 2014, rewanże 8–9 kwietnia 2014

1/2 finału:
22–23 kwietnia 2014, rewanże 29–30 kwietnia 2014

Finał:
24 Maja 2014 Estádio da Luz, Lizbona, Portugalia

 

  • Przeżyjmy to jeszcze raz
  • Prev
Odsłon: 1183 12 luty 2016
Kto jeszcze pamieta emocje które ...
Odsłon: 1591 27 luty 2016
Grand Prix Skandynawii w 2011 roku to walka ...
Odsłon: 1626 11 luty 2016
  Czerwona kartka dla Wojciecha ...
Odsłon: 1180 26 luty 2016
Ta walka o złoto podczas Zimowych Igrzysk ...